Kontakt

Ruko

Zapraszamy do naszego biura:
ul. Wicherkiewicza 23 K
30-389 Kraków
tel/fax: 12 263 86 77
Dane firmy:
Ruko Sp. z.o.o.
30-389 Kraków
Ul. Wicherkiewicza 23 K 
NIP: 6793080102
Krzysztof Korzeń - współwłaściciel
k.korzen@ruko-krakow.pl
Paweł Rusnak - współwłaściciel
p.rusnak@ruko-krakow.pl
Łukasz Szynkiewicz - kierownik budowy
l.szynkiewicz@ruko-krakow.pl
Krzysztof Gajda - kierownik budowy
k.gajda@ruko-krakow.pl
Bartosz Naumiak - kierownik budowy
b.naumiak@ruko-krakow.pl
Krzysztof Smoleń - kierownik budowy
k.smolen@ruko-krakow.pl
Tomasz Pastuszak - kierownik robót
t.pastuszak@ruko-krakow.pl
 
 
Krzysztof Leńczowski - kierownik ds. przygotowania inwestycji
k.lenczowski@ruko-krakow.pl
Aleksander Kowalczyk - inżynier ds. przygotowania inwestycji
a.kowalczyk@ruko-krakow.pl
Karolina Gnap - asystentka
k.gnap@ruko-krakow.pl

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).

© Ruko sp. z o.o 2015 | ul. Kościuszkowców 5 | 30-424 Kraków  | NIP: 679-30-80-102  | REGON: 122505004